GARDENA

 

Jesteśmy autoryzowanym Dystrybutorem marki Gardena oraz Sklepem Partnerskim w Warszawie. Oferujemy szeroki wybór produktów z różnych kategorii, przydatnych zarówno do pielęgnacji niewielkiego przydomowego ogródka, jak i opieki nad znacznie rozleglejszymi terenami zielonymi. Oferta artykułów ogrodniczych marki Gardena obejmuje m.in. systemy nawadniające, kosiarki bębnowe i elektryczne (również z wymiennymi akumulatorami) oraz, przystosowane do nich, najwyższej jakości akcesoria, takie np. jak noże zapasowe czy ładowarki. Produkty  marki Gardena to również szereg niedużych, ale za to bardzo przydatnych narzędzi tj. sekatory, nożyce do żywopłotu, nożyce do gałęzi, nożyc do brzegów trawników, a także podkaszarek. Dodatkowo produkty Gardena to równie dmuchawy, wertykulatory, siewniki i inne.

Oprócz doradztwa i sprzedaży artykułów marki Gardena prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich produktów Gardena, znajdujemy się przy ul. Patriotów 18 Warszawa - Wawer. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych Gardena.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.iglak.com gdzie znajdą Państwo cały asortyment produktów Gardena dostępnych w danym roku w Polsce. 

 

Dowiedz się więcej o marce Gardena

DORADZTWO

Nawadnianie

link - nawadnianie

Grill w ogrodzie

link - grillwogrodzie.pl

Trawnik

link - trawnik.com

MARKI

Greenmill

Husqvarna

Gardena

USŁUGI

Wypożyczalnia

Sklep

link - iglak.pl/sklep

Serwis

link - serwis

KONTAKT

pin_drop Warszawa - Falenica

ul. Patriotów 18,

04-933 Warszawa,

 

call +48 22 872-43-30,

call +48 22 872-13-04,

print +48 22 872-13-05.

email iglak@iglak.pl

PRACUJEMY

Sezon Pn-Pt Sobota
Letni (IV-IX)

9:00- 18:00

9:00- 15:00

Zimowy (X-III)

9:00- 17:00

9:00- 13:00

Niedziela i święta: nieczynne.
UWAGA! od 1 października 2018 obowiązuje sezon zimowy.

credit_card Akceptujemy płatności kartą.

LOKALIZACJA

Google Map of Warszawa, ul. patriotów 18